• kontakt@k15.org.pl

Inicjatywy 📄 K15

Potrzebujesz naszego wsparcia z inicjatywą?

+48 226 942 820

kontakt@k15.org.pl

✅ Inicjatywy

Inicjatywy opracowuje Zespół Programowy Partii K15.

Tworzymy projekty obywatelskie wsłuchując się w opinie i problemy wielu środowisk, hołdując zasadzie, że Państwo jest mądre i bogate, mądrością i bogactwem wolnych obywateli, a dobrobyt jest owocem pracy.

Zatem naszą normą działania jest promowanie projektów neutralnych dla wydatków budżetu państwa, a kreatywnych dla wzrostu PKB i dochodów budżetu państwa. Tylko taka formuła prowadzi do obniżenia długu publicznego i w przyszłości budżetu zrównoważonego.

Ważne dla nas są inicjatywy zmierzające do ograniczenia przepisów prawa krępujących swobodę działalności gospodarczej, uproszczenie prawa podatkowego, przełamujące dominację korporacji zawodowych.

Zmiany archaicznej organizacji systemu ochrony zdrowia, na nowatorską zgodną z wolą płatników, zapewniającą realną szybką pomoc w procedurach ratujących ludzkie życie.

Wolność gospodarcza wymaga sprowadzenia do minimum rodzajów działalności koncesjonowanej na rzecz świadomej odpowiedzialności obywatelskiej.

Ważną kwestią naszej aktywności jest otwarcie na inicjatywy obywatelskie – każdy pomysł na zmniejszenie biurokracji, opresji i arogancji władzy jest dla nas bardzo cenny. Zmierza bowiem do budowy autorytetu sprawiedliwego państwa, autorytetu, który jest jednym ze źródeł władzy i jest zawsze oparty na zaufaniu kierowanych do kierujących.

Zatem zapraszamy na nasze forum debaty publicznej wszystkich, którym dobro i pomyślność Polski jest wartością najwyższą. 🇵🇱

Stawiamy sobie za cel propagowanie idei:

  • Przedsiębiorczości
  • Wolności gospodarczej
  • Swobód obywatelskich
  • Polityki regionalnej

High performance with better improvement

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Phasellus hendrerit. Pellentesque aliquet nibh nec urna. In nisi neque, aliquet vel, dapibus id, mattis vel, nisi. 

Sed egestas, ante et vulputate volutpat, eros pede semper est, vitae luctus metus libero eu augue. Morbi purus libero, faucibus adipiscing, commodo quis, gravida id, est.